TJ Náchod

Vítejte na stránkách oddílu házené
TJ Náchod
www.hazena-nachod.cz

TJ Náchod

Utkání o víkendu 16.-17.3.2024

Utkání o víkendu 16.-17.3.2024

Minulý víkend se dařilo hlavně na domácí půdě. Proběhly turnaje 4+1 přípravky a minižáků, které byly velice povedené. Škoda jen, že opět chyběla družstva Jičína. Podvečerní utkání sehrály dorostenky s týmem Házená Rokycany, ze kterého si odnesly 2 body za vítězství, které bylo s ohledem na malou obsazenost domácí střídačky lehce překvapivé.

Maldší dorostenci odjeli společně s muži do Liberce. Bez posil ze starších žáků hráli bez střídání, přesto drželi s domácími v prvním poločase krok a v půlce zápasu prohrávali jen 12:15. V druhém poločase už došly síly a nakonec prohráli 23:33. Proti tomu muži se nechali na začátku utkání zaskočit a v 25. minutě prohrávali o 7 branek, do šaten pak odcházeli za stavu 15:10 pro domácí. V druhé půli už soupeře výrazně přehrávali, v 56. minutě se dotáhli na rozdíl jedné branky, ale zvrátit výsledek už nedokázali. Utkání prohráli těsně 32:34.

Starší žáci absolvovali už čtvrtý turnaj Žákovské ligy, tentokrát v Zubří. Za soupeře jim tentokrát rozpis určil pořadatelský tým Zubří, dále pak České Budějovice, Strakonice a Ivančice. Podlehli pouze s týmem Č. Budějovic, z ostatních utkání si připsali po 2 bodech, celkem tedy, již tradičně 6 bodů. Aktuálně jsou na 7. místě.

Mladší žáci se zúčastnili regionální kvalifikace házenkářského desetiboje v Kutné Hoře (hráno v Golčově Jeníkově), kde využili i posily z minižáků, a dalšího měření sil v Hostivici.

V sobotu 16.3 hrají pouze dorostenky, tentokrát na hřišti soupeře HK Chomutov a mladší žáci. Ti se opět rozdělí, aby se zúčastnli přátelského turnaje v Polsku a zároveň soutěžního turnaje jarní části, a to v Lovosicích.

Ostatní týmy mají volný víkend.

Diskuze

město Náchod Národní sportovní agentura KHK Primátor Náchod Tlumiče torsních kmitů Hradec Králové Agentura Leman s.r.o. Rubena, s.r.o. Saar Gummi Czech Hronovský Alprim Hummel Aquaplastic BEZEDOS, s.r.o. Atas Generali česká pojišťovna

Počet návštěv: 122794
Posledních 30 dnů: 626 | Posledních 7 dnů: 102 | Poslední den: 3

© 2024 TJ Náchod | Všechna práva vyhrazena | vas@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne