TJ Náchod

Vítejte na stránkách oddílu házené
TJ Náchod
www.hazena-nachod.cz

TJ Náchod

Prague Handball Cup

Prague Handball Cup

Prague Handball Cup VÝSLEDKY

   

Naši mladší a starší žáci se o velikonočních prázdninách zúčastnili mezinárodního turnaje v Praze. S úžasným nasazením a skvělým výkonem dokázali hrdě reprezentovat náš klub!

Fotogalerie turnaje ZDE.

 

 

Mladší žáci - 4. místo (konkurence 91 týmů)

Základní část - Pátek 29. 3. - Sobota 30. 3. 2024

   Úvodní zápas turnaje odehráli naši MŽ proti soupeři z německa TSV Trudering a zvítězili poměrem (21:7). Další utkání také dotáhli náchodští do vítězného konce a přehráli dánský Noevling IF s výsledkem (16:6).

   V sobotu se utkali postupně se soupeři z TJ Sokol Telnice (výhra 26:17), Tatran Litovel (výhra 25:9) a slovinským RD Rudar (výhra 20:5). Všechna utkání v základní skupině se podařilo našim MŽ vyhrát a postoupit tak do další fáze turnaje bez jediné porážky.

Předkolo Playoff - neděle 31. 3. 2024

   V předkole playoff si naši borci postupně zahráli se soupeři ze Slovenska. SMF Žilina a SKP Bratislava. Z obou utkání vzešli naši hráči vítězně když Žilinu porazili poměrem (17:15), Bratislavu přehráli výsledkem (21:15) a do dalších bojů v plaoff postoupili znovu z prvního místa.

Playoff - neděle 31. 3. 2024

   V Osmifinále jsme přehráli soupeře z Ukrajiny - Avtomahystral Pivden Ivanovka výsledkem (11:7). Ve čtvrtfinále jsme byli šťastnějším týmem, když jsme po závěrečném rozstřelu porazili Slovenský celek ŠK Zemplín Trebišov (13:12) a v boji o finále jsme prohráli se slovinským týmem RK Sviš (8:20).

O 3. místo - pondělí 1. 4. 2024

   Dlouhý a fyzicky velmi náročný turnaj naši borci zakončili bojem o 3. místo, kde bohužel podlehli silnému maďarskému celku Budapest Kézilabda (9:20). I tak je 4. místo na takto velkém mezinárodním turnaji v takové konkurenci obrovský úspěch!

Všechny výsledky kategorie ZDE.

Soupiska MŽ ZDE.

Hodnocení trenérů: "Základní skupinu MD10 (pátek-sobota) jsme zvládli a bez porážky postoupili z prvního místa do nadstavbové skupiny MD25. Kluci ani v jednom zápase nezaváhali a šli si po krůčkách za svým cílem.

   Nedělní nadstavbová skupina už naše borce prověřila, hlavně utkání proti Žilině, bylo do konce vyrovnané, ale síla týmu nakonec obě utkání zvládla a po obědě jsme se stěhovali na FTVS, kde nás čekal nepříjemný soupeř z Ukrajiny. Pro všechny to byla změna, hrát prvně v nafukovací hale, kde bylo ovzduší na padnutí. Kluci se s podmínkami postupně srovnali a dovedli ne zcela povedený zápas k vítězství. Následně nás čekal slovenský Trebišov, tým opravdu prvotřídní, ale to už všem bylo úplně jedno a do zápasu všichni nasadili úplné maximum a povedlo se, v poslední vteřině vyrovnal Bobr (Seidel) a následný rozstřel (shoot‑out) jme vyhráli 2:1, jsme v top čtyřce! Poslední nedělní utkaní o finálovou účast, po krátkém odpočinku, jsme odehráli proti nejlepšímu týmu turnaje slovinské Sviši. Soupeř nás převyšoval ve všem - výškově, fyzicky, hrou a zaslouženě zvítězil, byla to naše první prohra v turnaji, ale klukům to vůbec nevadilo a už se těšili na pondělní zápas o třetí místo.

   Bohužel se nám nevyhnulo zranění a únava už byla opravdu znát, snažili jsme se, hlavně Pavel Dušek, kluky zregenerovat, aby byli na pondělí 100% fit.

   Kluci si na maďarský tým věřili, ale od začátku se jim nedařilo nic, bylo na nich vidět, že už melou z posledního, zranění některé vyřadilo a zápas o třetí místo zklamaně prohráli. Kluci si chvíli pobrečeli, ale následnou radost ze čtvrtého místa z Prague Handball Cupu 2024, jim už nikdo nevezme! To ani nám trenérům.

   Tímto děkuji rodičů, že nás na turnaji doprovázeli a věřím, že jim kluci připravili neskutečné zážitky! Hlavně děkuji za pomoc s nedělní dopravou (poruchu jednoho auta), asi by jsme to časově nezvládli přesunout se na FTVS a večer do školy." Trenéři: Jan Andrejs, Jiří Slanina

Starší žáci - v TOP 8, (konkurence 120 týmů)

Základní část - Pátek 29. 3. 2024

   Úvodní zápas turnaje odehráli naši SŽ proti soupeři z maďarska XVI. Ker KMSE s remízou (16:16). Další utkání už však dotáhli náchodští do vítězného konce a přehráli ŠKP Bratislavu s výsledkem (24:10).

Základní část - Sobota 30. 3. 2024

   V sobotu se utkali postupně se soupeři z Německa, HSV Grimmen 1992 (výhra 24:6), Finska, Akilles (výhra 27:11) a pražským Chodovem (výhra 20:17)

Playoff - neděle 31. 3. 2024

   K 16finále nastoupili náchodští proti chorvatskému RK Zadar 2013 II a výhra 20:19 znamenala postup do osmifinále mezi TOP 16. V osmifinále starší žáci porazili o branku německý tým z Lipska (SC DHFK LEIPZIG). A ve čtvrtfinále bohužel utrpěli první porážku proti dánkému klubu (HELLERUP IDRŒTS KLUB). Dánové nakonec skončili na 3. místě, a tak našim borcům nakonec připadlo celkové 7. místo v konečném pořadí. Pro takto dlouhý, fyzicky náročný a velký mezinárodní turnaj je určitě 7. místo také obrovským úspěchem!

Všechny výsledky kategorie ZDE.

Soupiska SŽ ZDE.

Hodnocení trenérů:

""

Diskuze

město Náchod Národní sportovní agentura KHK Primátor Náchod Tlumiče torsních kmitů Hradec Králové Agentura Leman s.r.o. Rubena, s.r.o. Saar Gummi Czech Hronovský Alprim Hummel Aquaplastic BEZEDOS, s.r.o. Atas Generali česká pojišťovna

Počet návštěv: 122794
Posledních 30 dnů: 626 | Posledních 7 dnů: 102 | Poslední den: 3

© 2024 TJ Náchod | Všechna práva vyhrazena | vas@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne