TJ Náchod

Vítejte na stránkách oddílu házené
TJ Náchod
www.hazena-nachod.cz

TJ Náchod

Polanka Cup 2024

Polanka Cup 2024

Ve dnech 13.-16.6.2024 se náš oddíl, resp. jeho žákovské a dorostenecké týmy, tradičně zúčastnil turnaje v Polance nad Odrou. A bylo nás vidět. Výprava v barvách Házené TJ Náchod měla 58 hráčů s doprovodem 12 trenérů a týmových vedoucích. Dalších 9 starších žáků a 2 trenéři se účastnili turnaje pod značkou výběru Královéhradeckého kraje, kteří turnaj využili jako poslední možnost přípravy před startem na Olympiádě dětí a mládeže 2024 v Českých Budějovicích. Při odjezdu vlakem z Náchoda jsme měli dokonce i svého strojvedoucího v kabině lokomotivy. Zajímavostí v naší výpravě byla i skutečnost, že vedení týmu starších žáků Náchoda na turnaji se ujalo trenérské duo od týmu mužů.

Všem zúčastněným hráčům patří pochvala za předvedené herní výkony, bojovnost, vzájemnou podporu a tím vším skvělou reprezentaci našeho oddílu.

Všem trenérům a vedoucím týmů se sluší poděkovat za péči, obětavost a trpělivost a za vedení svých týmů k dosaženým výsledkům.

Největšího úspěchu dosáhli ti nejmenší. Po jediné prohře v turnaji, v semifinále, vyhráli i poslední utkání a získali bronzové medaile. Brankář Lukáš Frynta navíc získal ocenění Nejlepší brankář turnaje.

Mladší žáci, doplnění staršími minižáky, skončili na 20. místě, starší žáci, doplněni staršími hráči z mladších žáků, obsadili 15. místo. Mladší dorostenci skončili na 8. místě, krajský výběr st. žáků, hrající také v kategorii mladšího dorostu, obsadil místo 10. a dorostenky mezi dorostenci obsadili 15. místo.

Další informace a videa z turnaje lze najít na stránkách https://www.polankacup.cz/

Diskuze

město Náchod Národní sportovní agentura KHK Primátor Náchod Tlumiče torsních kmitů Hradec Králové Agentura Leman s.r.o. Rubena, s.r.o. Saar Gummi Czech Hronovský Alprim Hummel Aquaplastic BEZEDOS, s.r.o. Atas Generali česká pojišťovna

Počet návštěv: 122979
Posledních 30 dnů: 236 | Posledních 7 dnů: 69 | Poslední den: 8

© 2024 TJ Náchod | Všechna práva vyhrazena | vas@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne